Hakkımızda

LIDER MAKINA; ısıcam sektöründe geçmişi olan ve gelişen teknoloji ile kendini yenileyerek, yeni imajıyla faaliyetine devam etmektedir. Firmamız, Isıcam Makinaları ve Isıcam Hatları konusunda yaklaşık 26 ülkeye ihracat yapmış olup bu hizmetlerini sizlerle daha da güçlendirip, kalitesini arttırmak için yeni yerinde, yeni imajıyla faaliyetine hız vermiştir.

LIDER genç ve dinamik kadrosuyla 24 saat hizmeti kendine görev edinmiş bir firmadır. Bünyesinde bulundurduğu uzman makina mühendisleri ve uzman satış ekibiyle siz müşterilerimizin en iyi hizmeti alması konusunda çalışmalarını her ortamda hızlandırmış ve teknik servis sıkıntısını ortadan kaldırmıştır.

LIDER Isıcam (çift cam) imalatında kullanılan, Otomatik Cam Kesim Masaları, Dikey ve Yatay Cam Yıkama Makinaları, Isıcam Üretim Hatları ve diğer yardımcı makinaların imalatını yapmaktadır

LIDER bir ürünün veya hizmetin rakip ürün ve hizmetlerden ayrıştırılması, tüketicilere sürekli ve yüksek bir kalite güvencesi verilebilmesi için markalaşmanın önemini benimsemiştir.

LIDER müşterilerinin yenilenen ihtiyaçlarını belirlemek ve bunları karşılamaya yönelik iş modelleri geliştirip diğer yandan da kurumsal felsefenin doğru ve yaygın bir şekilde algılanmasını sağlamak için sürekli yeni yatırımlar yapmaktadır.

LIDER tüm müşterilerine eşit hizmet vermeyi prensip edinmiş ve uzun sürecek iş birliktelikleri kurmayı hedeflemiştir.